ŞAMPiYON MESiR’E MiLLi FORMA JESTi

09 Haziran 2014 Pazartesi, 17:03

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel hale getirilen Vergi Haftası Mesir Turnuvası bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Kıran kırana geçen mücadeleler sonunda Mesir Vergi Dairesi Müdürlüğü finalde Alaşehir Vergi Dairesi Müdürlüğü’nü yenerek yıllar sonra şampiyon oldu. Şampiyon takım Mesir’e Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar’dan jest geldi. Koşar, şampiyon takım Mesir’e A Milli Takım forması hediye etti.

“BÜTÜNLEŞTİREN TURNUVA”

Manisa Vergi Dairesi Başkanı Yılmaz Çakan ve Mesir Vergi Dairesi Müdürü Ruhi Petek’i makamlarında ziyaret eden Koşar, şampiyon takım oyuncularını kutladığını belirterek, “Vergi Haftası Futbol Turnuvası, gerçekten Manisa için önemli bir turnuva. Sadece Vergi Dairesi bünyesinde çalışan kurum personellerini kaynaştırmıyor. Aynı zamanda Manisa’daki kurum ve kuruluşları da bir araya getiriyor. Manisa’daki bürokrasiyi bütünleştiren bir turnuva. Bu nedenle bizler bu turnuvanın aksamadan her yıl devam etmesini istiyoruz. Bu çerçevede de şampiyon olan takımımız Mesir Vergi Dairesi’ni kutluyorum. Ayrıca Manisa Vergi Dairesi Başkanımız Yılmaz Çakan’a da bu organizasyondan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

ÇAKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Koşar’nı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Vergi Dairesi Başkanı Yılmaz Çakan ise yaptığı konuşmada, “Arif Bey, bu nazik ziyareti ve forma jestiyle bizleri mutlu etti. Kendisine kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bizler de Vergi Dairesi Başkanlığı olarak turnuvamıza mümkün olduğunca Manisa bürokrasisini de dahil etmeye özen gösteriyoruz. Turnuvamızın bütünleştirici ve birleştirici yanı aksamadan devam edecektir.” ifadelerini kullandı.  Ziyarette Koşar, şampiyon olan Mesir Vergi Dairesi takımına ve Çakan’a A Milli Takım forması hediye etti. Çakan ise Koşar’a Vergi Dairesi Başkanlığı forması takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir