ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERE BAŞKAN ÇERÇİ’DEN ALTIN

07 Haziran 2014 Cumartesi, 14:07

Geçtiğimiz ay Bulgaristan’da yapılan Avrupa Yıldızlar Güreş Şampiyonasında Türkiye’yi temsil eden ve Avrupa 1.olan genç güreşçi Kerem Kamal, Türkiye Yıldızlar Güreş Şampiyonu Fatih Aslan, Güreş Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Ali Haydar Aras ile Antrenör Süleyman Güngör,  Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi’yi ziyaret ettiler.  Başkan Çerçi, başarılı güreşçiyi altınla ödüllendirdi.
Bulgaristan’da geçtiğimiz ay düzenlenen Avrupa Yıldızlar Güreş şampiyonasında ülkemizi temsil eden genç sporcu Kerem Kamal, ülkemizin ve Manisa’nın gururu olmuştu. Genç sporcu Kerem Kamal, antrenörü Süleyman Güngör ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti.  Türkiye Yıldızlar Güreş Şampiyonu Fatih Aslan ve Güreş Federasyonu Manisa İl Temsilcisi Ali Haydar Aras da ziyarette hazır bulundular.
Genç güreşçiyi tebrik eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, “Güreş bizim ata sporumuz ve bu spor ile Avrupa şampiyonu olmamızın bir özelliği var diye düşünüyorum. Yunusemre Belediyesi olarak sporcularımıza her zaman destek olarak onları kötü çevreden ve ortamlardan korumayı hedefliyoruz. Genç kardeşlerimiz inanıyorum ki Çin’de de başarılı olarak ülkemize bir kez daha gurur yaşatacaklardır.” dedi.
Başarılı sporcuları ve antrenörü altınla ödüllendiren Başkan Çerçi, Çin’de yapılacak olan olimpiyatlarda başarılar diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.