ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERDEN KAYMAKAM ZİYARETİ

19 Ocak 2015 Pazartesi, 15:22

Geçtiğimiz günlerde Manisa’da sekiz okulun katılımıyla yapılan güreş turnuvasında il ikincisi olan Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, madalya ve kupalarıyla Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı’yı ziyaret etti.

Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, geçtiğimiz günlerde Manisa’da sekiz okulun katılımıyla yapılan güreş turnuvasında il ikincisi olarak ilçeye gurur yaşatmıştı. Madalyaları ve kupalarıyla birlikte Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı’yı ziyaret eden öğrenciler, bir dahaki hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladılar.

MÜSABAKALARDA DERECEYE GİRENLER

Müsabakalarda 42 kiloda yarışan Yılmaz Karakabak 1., Muhammet Yavuz Fen 2. olurken, 46 kiloda yarışan Sercan Kaya 1. oldu. 50 kiloda yarışan Emre Yavuz 2., Yusuf Karayılan ise 3. oldu. 58 kiloda yarışan Emircan Yavuz 2. olurken, 69 kiloda yarışan Kadir Çamurlu 1., 76 kiloda yarışan Şükrü Alınlı da 2. oldu.

ORYANTİRİNGDE DE ŞAMPİYON OLDULAR

Öte yandan Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 14 Ocak’ta Kırkağaç’ta düzenlenen liseler arası Oryantiring İl Turnuvası’nda da takım halinde 2. oldu. Yarışmalarda Tugay Aksoy 1., Beytullah Çağan ise 2. oldu. Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı Mesleki Eğitim ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini, idarecilerini ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir