ŞAMPİYON BADMİNTOCULARDAN DUMAN’A ZİYARET

03 Kasım 2015 Salı, 11:52

Türkiye Badminton Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan 9-11 yaş altı Badminton Türkiye Şampiyonası Ankara’da düzenlendi. Manisa’yı temsilen şampiyonaya katılan, derece elde eden Badminton takımı sporcuları ve Antrenörleri Hatice Tokmakçı, Hasan Erdem, İl Temsilcisi Aygül Aydoğmuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’ı makamında ziyaret etti.

22-25 Ekim tarihlerinde Ankara’da Gerçekleşen 9-11 Yaş altı Badminton Türkiye Şampiyonasında hem bireysel dereceler hem de takım halinde Türkiye ikincisi olan Sporcular ve Antrenörler sıralamasında Türkiye üçüncüsü olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli takım Antrenörleri Hatice Tokmakçı, Hasan Erdem başarılarını Duman’la paylaştı.

MÜDÜRÜMÜZE TEŞEKKÜR EDERİM

Tüm yaş Grubundan İnsanların yapabileceği bir Spor dalı olduğunu belirten Tokmakçı” Giderek yaygınlaşan bir Spor dalında ilimiz önemli bir başarıya imza attı. Emeği geçen herkese ve bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Dr. Savaş Duman’a teşekkür ederim”dedi.

AİLELERİNİDE KUTLARIM

Sporun önemine değinen İl Müdürü Duman”Öncelikle Başarılarından dolayı Sporcularımızı ve Hocalarımızı İl Temsilcimizi kutluyorum. Sporcularımız 458 Sporcu içinden Türkiye üçüncüsü oldular. İkizyüzonyedi kulüp altıyüzsenyedi Sporcu içinden de üçyüzaltmış puan toplayarak Türkiye ikincisi oldular. Kendilerine bundan sonra katılacakları Turnuvalarda, Müsabakalarda başarılar diliyorum. Sporcularımızın Ailelerini de ayrıca kutluyorum”diye konuştu.

Başarı elde eden Sporcularımız

Vildan Aybar-9 Yaş Çift Kızlar Türkiye üçüncüsü

Büşra Bayrak-9YaşÇift Kızlar Türkiye üçüncüsü

Helin Salman-11Yaş Çift Kızlar Türkiye Üçüncüsü

Cemre Nil ALtun-11YaşÇift Kızlar Türkiye Üçüncüsü

Umut Can-11 Yaş Çift Erkekler Türkiye Üçüncüsü

Yakup Erten-11 Yaş Çift Erkekler Türkiye Üçüncüsü

Umut Can, Cemre Nil Altun-11 Yaş Karışık Çiftler Türkiye üçüncüsü

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir