Salihlili demir yumruklar madalyaya doymuyor

20 Ekim 2016 Perşembe, 15:56

Salihli Demir Yumruklar Fight Club sporcuları Amatör Spor Kulüpleri haftasında düzenlenen Muay Thai Turnuvası’nda 9 birincilik, 7 ikincilik ve 4’de üçüncülük elde ederek, toplamda 20 madalya elde etti.
Onur Güler yönetimindeki Manisa’nın Salihli ilçesindeki Demir Yumruklar Fight Club sporcuları madalyaya doymuyor. Manisa’da düzenlenen İller arası Şehit Ömer Halisdemir Muay Thai Zafer Kupası ve Muay Thai İzmir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Ege Muay Thai Kupası’ndandan madalyalarla dönen Demir Yumruklar bu kez yine Manisa’dan madalyalarla döndü. Güler yönetimindeki Demir yumruklar, Manisa’da düzenlenen Amatör Spor Kulüpleri haftasında düzenlenen Muay Thai Turnuvası’na 20 sporcu ile katıldı. Salihlili sporcular Manisa’da 9 birincilik, 7 ikincilik ve 4’de üçüncülük elde ederek, toplamda 20 madalya elde etti.
Manisa’daki Muay Thai Turnuvası’ndan madalya ile dönen sporcular, antrenörleri Onur Güler ile birlikte Salihli Şehit Ahmet Özsoy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Yazka ve müdür yardımcıları Miktat Akyüz ve Talip Çakır’a ziyaret etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir