Salihli Belediyespor’da Baş Antrenör ile yollar ayrıldı

29 Aralık 2017 Cuma, 16:16

Salihli Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nda üst üste alınan başarısız sonuçların ardından Baş Antrenör Bora Şensoy ile yollar ayrıldı.
Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Lig A Grubu’nda mücadele eden ve ilk devrenin son 4 haftasında galibiyet elde edemeyen Salihli Belediyespor, 2 yıl yardımcı antrenör ve 2 yıldır da baş antrenör olarak görev yapan Bora Şensoy ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.
Öte yandan Salihli Belediyespor, oynadığı 13 maçta 7 galibiyet ve 6 mağlubiyet elde ederek ilk devreyi 20 puanla 8. sırada tamamladı.
Baş Antrenör Şensoy, “4 sezondur büyük bir onur ve gururla temsil etmeye çalıştığım Salihli Belediyespor Kulübü ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Görev aldığım bu süre zarfında başta Belediye Başkanımız Zeki Kayda’ya, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimize, üzerimde emeği olan tüm antrenörlerime, bizlere son topa kadar destek olan büyük Salihli Belediyespor taraftarlarına, bizlere iyi bir çalışma ortamı hazırlayan kulüp bünyesindeki gizli kahramanlara, Salihli Belediyespor formasını, armasını onuruyla taşıyan tüm sporcu arkadaşlarıma teşekkür ederim” diyerek veda etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir