Salihli Belediyespor hentbol takımı şampiyonluğa doymuyor

02 Mart 2017 Perşembe, 14:31

Salihli Belediyespor bünyesinde yeni açılan ve aldığı galibiyetlerle grubunda yenilgisiz şampiyonluk sevinci yaşayan Yıldız Hentbol Takımı, 17 yaş altı Yıldızlar Ligini de birincilikle bitirerek Manisa şampiyonu oldu.
Manisa Yıldızlar Liginde mücadele eden Salihli Belediyespor Hentbol Takımı, oynadığı 6 müsabakadan galibiyetle ayrılarak grubunda şampiyon oldu. Müsabaka sonrasında şampiyonluk sevinci yaşayan Salihli Belediyespor Yıldız Hentbol Takımı, bölge maçlarında Manisa’yı temsil edecek.
Manisa Genç Erkekler Hentbol Liginden sonra Manisa Yıldızlar Liginde de şampiyon olan Salihli Belediyespor Hentbol Takımını tebrik eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Her iki grupta mücadele ederek şampiyonluk sevinci yaşayan sporcularımızı kutluyorum. Belediyespor, tüm branşlarda başarıdan başarıya koşuyor. Bu başarının en büyük mimarı olan Antrenörümüz Yasin Nişli hocamızı tebrik ediyorum. Bölgesel liglerde başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Salihli Belediyespor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Yasin Nişli de şampiyon olan oyuncularını tebrik ederek, kendilerine her zaman destek olan Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir