Profesyonel İngilizce Eğitimleri

18 Haziran 2019 Salı, 19:21

 

 

Türk Amerikan Derneği Bakırköy, İngilizce eğitiminde yılların deneyimini çağımızın modern sistemleriyle buluşturuyor. Eğitim merkezimizde işinin ehli eğitmenler ve nezih bir ortamda kolayca İngilizce öğrenebilirsiniz. Üstelik bu imkanlara ek olarak indirim avantajları ve kampanyalar da sizleri bekliyor.

 İngilizcenin Önemi

 

Yaşadığımız dönemde İngilizce bilmek, hemen her alanda duyulan bir ihtiyaç haline geldi. Dünyanın küreselleşmesiyle birlikte yurt dışı iletişiminin yükselmesi, bunun en önemli nedeni. Artık gerek iş gerekse sosyal alanda, sınırların ötesine geçmek çok kolay. Bu nedenle evrensel iletişim dili olan İngilizcenin bilinmesi, değer taşımaya başladı.

 

Mesleğiniz ne olursa olsun, İngilizce size iyi bir kariyerin kapılarını aralayabilir. CV’nizde iyi seviyede İngilizce bildiğinizin yazılması, size hayalinizdeki işi verebilir. İngilizceye yeterli seviyede hakim olarak, yurt dışı seyahatlerine çıkabilir hatta yurt dışında iyi bir eğitim alabilirsiniz. Bu imkanlara sahip olabilmek için size sunduğumuz Bakırköy ingilizce kursları yeterlidir.

 Profesyonel Eğitim İmkânları

 

Türk Amerikan Derneği olarak sizlere çağımızın en gelişmiş metotlarıyla İngilizce öğretiyoruz. Size daha etkili bir eğitim sunmak adına öncelikle İngilizce seviyeniz belirlenmektedir. Ve seviyenize uygun bir sınıfta derslere başlanmaktadır.

 

Bu sayede sınıf arkadaşlarınızla iletişim kurmanız kolaylaşacak ve pratik yapma imkanınız güçlenecektir. Derslerde görev alan eğitmenlerimizin her biri alanında uzmandır. Günümüzün etkili eğitim tekniklerine sahip olan eğitmenler ile eğlenceli dersler verilmektedir. Derslerde öncelikle konu aktarımı yapılmaktadır. Bu aktarımlarda İngilizcenin kuralları, gramer bilgileri ve yeni sözcükler öğretilmektedir. Ardından da bu bilgilerin kalıcı olması adına derslerde pratik yapılması sağlanmaktadır.

 

Öğrenilen bilgilerin pratik yapılması, bilgileri kalıcı kılmanın en etkin yoludur. Böylelikle ezberleyerek değil, yaşayarak İngilizce öğrenirsiniz.

 Farklı Kategorilerde Dil Kursları

 

Türk Amerikan Derneği Bakırköy kurslarında birçok farklı kategoride eğitimler verilmektedir. İngilizcenin yanı sıra Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve İtalyanca kurslarımız mevcuttur. İngilizce kursları ise, ilköğretim İngilizcesinden başlayarak farklı ihtiyaçlara yönelik biçimde aktarılmaktadır.

 

Eğitim merkezimizde sunulan kursların herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Her yaş grubundan isteyen herkes kurslara katılabilir. Açılan sınıflar yetişkinlere ve çocuklara yönelik olarak ayrı ayrı düzenlenmektedir. Sunduğumuz kurslar arasında yabancı dil sınavlarını kapsayan eğitimler de mevcuttur. Yabancı dil sınavlarından yüksek puanlar almak için bu eğitimlerimize güvenle katılabilirsiniz.

 Kampanyalarla Avantajlı İngilizce Öğrenin

 

Sizlere sağladığımız eğitimler, çeşitli kampanyaları içermektedir. Bunlar özel ders kampanyası, 3+3 2+2 kampanyası gibi başlıklarla sizlere ulaştırılmaktadır. Bunların içerikleri hakkındaki daha detaylı bilgileri bizlerle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Türk Amerikan Derneği, yabancı dil öğrenmenin en doğru merkezidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir