Potada haftanın programı

23 Ekim 2015 Cuma, 12:20

STBL’de 3. hafta maçları yarın, 25 Ekim Pazar ve 26 Ekim Pazartesi günü oynanacak. Ligde 3. hafta maçlarının programı şöyle:

Yarın:
17.00 Türk Telekom-Beşiktaş Sompo Japan (Ankara)

17.30 Trabzonspor Medical Park-Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol (Hayri Gür)

25 Ekim Pazar:

14.00 Galatasaray Odeabank-Royal Halı Gaziantep (Abdi İpekçi)

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Pınar Karşıyaka (Cebeci)

18.00 Anadolu Efes-Banvit (Abdi İpekçi)

26 Ekim Pazartesi:
18.00 Muratbey Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş (Uşak Üniversitesi)

19.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor (Ankara)

20.00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor (Ülker Sports Arena)

– KBSL
KBSL’de 2. hafta maçları yarın ve 25 Ekim Pazar günü oynanacak.

Ligde haftanın programı şöyle:

Yarın:
14.00 BOTAŞ-Abdullah Gül Üniversitesi (Menderes)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)

15.00 Galatasaray-Yakın Doğu Üniversitesi (Abdi İpekçi)

16.00 Basketbolu Geliştirenler Derneği-Adana ASKİ (İTO Yakacık)

25 Ekim Pazar:
14.00 Samsun Canik Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Canik Belediye Hasan Doğan)

15.00 Beşiktaş-Orduspor  (Akatlar)

16.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-İstanbul Üniversitesi (Mimar Sinan)

– TBL
TBL’de 3. hafta maçlarının programı şu şekilde:

Bugün:
14.00 Gelişim Koleji-Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol (Gelişim Koleji)

14.30 Finalspor-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Final Okulları)

18.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-TOFAŞ (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)

19.00 Adanaspor-Eskişehir Basket (Menderes)

Yarın:
15.00 Akhisar Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Akhisar Belediye)

15.00 İstanbul DSİ-Socarspor (İstanbul DSİ)

15.00 Pertevniyal Gençlik-Afyon Belediyespor (Bayrampaşa)

16.00 Best Balıkesir-Orkide Gediz Üniversitesi (Kurtdereli)

17.00 Sinpaş Denizli Basket-Acıbadem Üniversitesi (Pamukkale Üniversitesi)

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir