PASSOLİG’DE YENİ LİDER BEŞİKTAŞ

19 Ağustos 2014 Salı, 14:41

Sezonun başlamasına iki hafta kala Passolig takım sıralamasında heyecan giderek artıyor! Satılan Passolig sayısı 184,643’e dayandı. Yeni lider, ezeli rakibi Galatasaray’ı geçen siyah beyazlı takım oldu. Passolig adetleri takım sıralamasında daha önce liderliği elinde bulunduran Beşiktaş 46,460 adet kartla, en çok taraftarı Passolig kart sahibi olan takım olurken, Galatasaray 46,376 kartla ikinci sırada.

“Anadolu’nun lideri T. Konya, ardından Trabzon yarışta iddialı”
Torku Konyaspor  3. sırada ve 13,624 karta ulaştı. Yeşil beyazlılar Anadolu’da en çok karta sahip kulüp. Bomba transferleri peşi sıra patlatan Trabzonspor’un Passolig sayısı hızla artıyor. Karadeniz Fırtınası 9,316 kartla 4. sırada. Süper Lig’in yeni ekiplerinden Balıkesirspor ise 5. sırada. Kırmızı beyazlılar şimdiden 9,202 adete ulaştılar bile.

Passolig bir stadyum giriş kartından çok daha fazlası
Passolig, taraftarlara bir stadyum giriş kartından çok daha fazlasını sunuyor. Stadyumlara girişin anahtarı olmanın yanı sıra, dilediğiniz yerde alışveriş yapmanıza imkan sağlaması, anlaşmalı illerde toplu taşımada kullanılması, Türkiye’nin en büyük markalarında sağladığı fayda ve fırsatların yanında taraftar kart olması ile birlikte Türkiye’deki hiçbir  kartın yapamadığını üstelik en ucuza yapıyor. Sektördeki kartlar ortalama yaklaşık 75 TL iken, Passolig 15 TL’lik ücreti ile taraftarın kesesine elini uzatmıyor.

Alınacak her Passolig, kulübe maddi katkı demek
Kartlar için ödenen bedelin sadece 7,95 TL’si , kartın operasyonel giderlerini karşılamak için Passolig tarafından alınmakta olup geri kalan tüm bakiye kulüplere gelir olarak aktarılmaktadır. Ayrıca kartlar kullanıldıkça da somut Finansal katkı sağlamakta, kart kullanımından elde edilecek gelirin %47’si takımlara kalmaktadır. Örneğin 25 TL bedelli Beşiktaş kartlarından 17,05 TL ,TFF üzerinden Beşiktaş’a aktarılmaktadır.

Şartsız, Koşulsuz 7’den 77’ye herkes için Passolig
İster cepten ister web’den Passolig’e başvurmak çok kolay. Şart , koşul yok. 7’den 77’ye herkes sahip olabilir. Tek yapmak gereken www.passolig.com.tr adresini ziyaret etmek ve formu doldurmak. Ayrıca stadyum gişelerinden ve yurt çapından 3,000’den fazla noktada bulunan n’kolay iş yerlerinden de Passolig kartınızı alabilirsiniz.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.