Passolig Kart alana Giresunspor maçı bileti bedava

15 Şubat 2017 Çarşamba, 15:16

Manisaspor’un bu hafta Giresunspor ile oynayacağı karşılaşma öncesinde ilk kez Passolig Kart alacak taraftarlara karşılaşmanın maç bileti hediye edilecek.

İkinci Başkan Hakkı Övünç, Ümraniyespor ve Eskişehirspor maçlarında alınan galibiyetlerle, ligde önemli bir ivme yakaladıklarını ve çıkışı bu hafta Giresunspor maçında devam ettirmek istediklerini belirterek, “Bu süreçte12. adam olan taraftarımızın vereceği destek çok önemli. Bu nedenle taraftarımızın Giresunspor maçında daha yoğun destek verebilmesi adına kampa düzenledik. İlk kez Pasolig Kart sahibi alacak taraftarlarımızdan Giresunspor maçı için Tarzan ve 1965 (Kapalı alt) Tribün bilet bedeli alınmayacak.” dedi.

Kampanyanın bugünden itibaren başlatıldığını ve 17 Şubat Cuma günü saat 17:00’ye kadar geçerli olacağını aktaran Övünç, “Cumartesi günü 19 Mayıs Stadyumu’nda bu sezonun seyirci rekorunun kırılacağına inanıyoruz. Taraftarımızın desteğiyle takımımızın daha da iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.” diye konuştu.

Giresunspor maçı biletleri Perşembe günü satışa çıkacak

Öte yandan Manisaspor-Giresunspor TFF 1. Lig 21. hafta karşılaşmasının biletleri 16 Şubat Perşembe günü saat 10:00’dan itibaren Passolig 19 Mayıs Stadyumu gişelerinden ve www.passolig.com.tr web adresi üzerinden satışa çıkacaktır.

Biletler, taraftarIn kendisine ait resimli ve Manisaspor logolu Passolig kartına yüklenebilmektedir. Bu nedenle, taraftarların Passolig Kart sahibi olması gerekmektedir. Taraftarlar Passolig Kart başvurularını Passolig 19 Mayıs Stadyumu gişelerinden ve www.passolig.com.tr web adresi üzerinden yapabilirler. Maç günleri ise Passolig kart çıkarma işlemi yapılmamaktadır.

Manisaspor-Giresunspor maçı bilet fiyatları:

TRİBÜN FİYAT

TARZAN TRİBÜN 2 TL

1965 (KAPALI ALT) TRİBÜN 4 TL

TARIK ALMIŞ VIP TRİBÜN 20 TL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir