Özşen: Kolay lokma değiliz

16 Mart 2017 Perşembe, 23:34

HABER: COŞKUN KÖKÖZ / 45HABER.COM

Lider Yeni Malatyaspor’u ağırlayacak Manisaspor, rakibinden çekinmiyor. Siyah-beyazlılar 19 Mayıs Stadı’ndan zaferle ayrılıp rakibinin tılsımını bozmayı hedefliyor.

Manisaspor Basın Sözcüsü Serkan Özşen, hafta sonu oynayacakları Yeni Malatyaspor maçına 3 puan için çıkacaklarını söyledi. Özellikle ligin ikinci yarısıyla takımın iyi bir ivme yakaladığının altını çizen Özşen, “Yeni Malatyaspor ligde lider durumda olabilir. Ancak bizde kolay lokma değiliz. Bunu geride kalan haftalarda çok ciddi gösterdik. Manisaspor rakiplerin çekindiği bir takım haline geldi” dedi.

“Serilerini bitireceğiz”

Manisa 19 Mayıs Stadı’nda taraftar desteğini arkalarına alarak kazanacaklarını ifade eden Özşen, “Yeni Malatyaspor son 5 haftadır kaybetmiyor. Zorlu bir takımla karşılaşacağımızı biliyoruz. Toplamda 5 mağlubiyeti olan Malatyaspor, bunlardan 1’ini evinde 4 maçını dışarıda kaybetti. Rakibimize bir mağlubiyet daha yaşatmak istiyoruz ve 5 maçlık serilerini bitireceğiz. Bizlerde evimizde havaya giriyoruz. Çok çetin bir mücadele bizleri bekliyor. Cumartesi günü müsabakaya gelecekleri keyifli bir doksan dakika bekliyor. Manisaspor’u sevenleri tribünlere bekliyoruz. Biletleri 1 TL olarak belirledik” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir