OSMANLISPOR BELEDİYESPOR’U FARKLI YENEREK FİNALE KALDI 7-1

09 Haziran 2014 Pazartesi, 12:23

Kırkağaç Belediyesi ve Kırkağaç Kaymakamlığının birlikte düzenlemiş olduğu futbol turnuvasında sona gelinirken heyecanda gün geçtikçe artıyor.
Üç hilalli forması ve atılan her golden sonra futbolcularının bozkurt işareti yapmasıyla dikkat çeken, turnuvanın en ilginç takımı Osmanlıspor, yarı finalde güçlü rakibi Belediyespor’u 7-1 gibi farklı bir sonuçla devirerek finale adını yazdıran ilk takım oldu.
Grubunda Alaygücü ve Belediyespor ile 1-1 berabere kalan, Yüzyılspor’u 6-1 ile geçerek çeyrek Finale yükselen Osmanlıspor, Yağmurluspor’u 90 +3’de Mert’in golüyle yendi ve yarı finale kaldı. Karşılaşmada Mehmet Eker, Volkan Arslan, Ümit, Onur, Emrah, Mert, Muhammet, Berkin, Bilal Demir, Selim, Mehmet Kınal ilk on biriyle mücadele eden Osmanlıspor, Belediyespor önünde baştan sona üstün bir oyun ortaya koydu.
Yaklaşık beş yüz kişinin izlediği karşılaşmaya hızlı başlayan Osmanlıspor, 3’te Mert’in golüyle 1-0 öne geçti. Belediyespor 30’da Hamza’nın golüyle eşitliği yakaladı. İlk devre karşılıklı atılan gollerle 1-1’lik sonuçla tamamlandı. 2.yarıda bambaşka bir Osmanlıspor vardı. Sahada fırtına gibi esen üç hilalliler, Emrah’ın üç, Muhammet, Selim ve Mert’in golleriyle skoru 7-1’e getirdi ve finale kalmayı başardı.
Osmanlıspor Antrenörü Serkan Arslan “Turnuvanın en renkli ve en dikkat çeken takımıyız. Bu takımada final oynamak yakışırdı. Futbolcularımızda bunu başardı. Çok mutluyuz. Hepsini yürekten kutluyorum. Yürekten oynadılar. Canla başla mücadele ettiler. Takımımız gücünü göğsündeki üç hilalden aldı. Allah’ın izniyle kupayı da alacağız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.