ORDUSPOR MAÇINA MORALLİ HAZIRLANACAĞIZ

05 Kasım 2014 Çarşamba, 19:22

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda Zonguldak Kömürspor’u yenerek gruplara kalan Manisaspor’un teknik sorumlusu Dilaver Mutlu, “Bu takım en azından bu karşılaşmayı kazanarak, Orduspor maçına moralli giriyor” dedi.

Mutlu, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında kupada tur atlamalarının Orduspor maçı öncesinde takıma moral kazandırdığını kaydetti.

Takımda yeni olduklarını ve bütün haftayı ağır idmanlar yaparak geçirdiklerini belirten Mutlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Zor bir maç oynadık. Son dakikaya kadar rakibimiz mücadele etti. Fakat bizim hem bu maçı istememiz, hem de guruplara kalmak isteğimiz vardı. Kazanmak önemliydi, yani en azından gruplara kalmak ana hedeflerimizden birisiydi. Tabii ki asıl hedefimiz ligde oynayacağımız maçlar. En önemlisi de Orduspor maçı. Bu takım en azından bu karşılaşmayı kazanarak Orduspor maçına moralli giriyor. İnşallah pazar günü Orduspor maçını da kazanarak lige yeniden bir hava getirmeye çalışacağız.”

Zonguldak Kömürspor cephesi

Zonguldak Kömürspor yardımcı antrenörü Metin Nezor da Manisaspor’u tebrik ederek, Ege temsilcisine ligde ve kupada başarılar diledi. Nezor, “Bizim çocklar sahipsiz madenci çocukları, hepsine teşekkür ediyorum. Herkes nasıl bir takım olduğumuzu gördü” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir