ONLARIN HEYECANI FARKLI

18 Mart 2017 Cumartesi, 15:10

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 1.liginin Ege temsilcisi Alaşehir Belediyespor’un baş antrenörü Kürşad Çetin ve Bayanlar 2.lig temsilsicisi İzmir Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen kızı Emine Ecem Çetin takımlarını bir üst lige çıkarmak için play off arenasında sahne alıyor.

Bayanlar 1.ligi A grubu 4.sırada bitirerek yarı final grubuna kalan Alaşehir Belediyespor’un antrenörü Kürşad Çetin ile Bayanlar 2.lig 3.gruptan adını yarı final grubuna yazdıran İzmir BBSK’nın oyuncusu Emine Ecem Çetin bir üst lige çıkmak için sahaya çıkacaklar.

Kızının ilk antrenörü olan Kürşad Çetin;” Şimdi o başka bir takımda ben başka bir takımdayım. Başka takımların başarısı için ter döküyoruz. Ailece voleybolun içerisindeyiz. Kızımın başarısıyla gurur duyuyorum” dedi. Babasıyla sürekli voleybol üzerine konuştuklarını dile getiren Emine Ecem Çetin;” Babam aynı zamanda ilk antrenörüm, bana çok kattı. En önemlisi iyi bir sporcu oldum, ben takımımın başarısı için ter döküyorum. İlerde belkli yollarımız yeniden kesişir. Biz 1.lige çıkmak istiyoruz, babamlarda Sultanlar ligine çıkmak için mücadele ediyor. İnşallah iyi sonuçlarla evimize döneriz. Şampiyonluk kupalarını inşallah birlikte kaldırırız” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir