OKUMUŞ, ŞAMPİYONLARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRDİ

20 Ağustos 2017 Pazar, 16:20

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Necmettin Okumuş, Tayland’da yapılan Dünya Muay Thai şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Milli Sporcu Damla Dinçer ve Dünya 3’üncsü olan Betül Durmuş’u tebrik ederek altınla ödüllendirdi.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Necmettin Okumuş, Tayland’da yapılan Dünya Muay Thai şampiyonasında rakiplerini yenerek Dünya Şampiyonluğu olan Damla Dinçer ve 3’üncsü olan Dünya Betül Durmuş ve antrenör Ediz Barış’ı makamında kabul ederek altınla ödüllendirdi. Ziyarete, Spor Şube Müdürü Bilal Yurt, Türkiye Muay Thai Federasyonu Asbaşkanı Şakir Bayramoğlu ve Antrenör Ediz Barış katıldı.

İl Müdür Vekili Necmettin Okumuş, Milli sporcuları ve antrenörü tebrik ederek, “Ülkemizi Uluslararası şampiyonlarda temsil eden sporcularımızla gurur duyuyoruz, göstermiş olduğunuz bu başarı diğer gençler içinde örnek teşkil etmektedir. Dileğimiz sporcularımızın olimpiyatlarda bayrağımızı göndere çektirmelidir. Bunu da başaracaklarına inanıyorum İl Müdürlüğü olarak her zaman sporcularımızın yanındayız gerekli desteği vereceğiz,” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir