OKULLARA SPOR MALZEMESİ DESTEĞİ SÜRÜYOR

08 Aralık 2015 Salı, 16:07

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, okulları ziyaret ederek, spor malzemesi desteğinde bulunmaya devam ediyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, Vakıfbank Türk Birliği Ortaokulu’nda okul müdürü ve öğretmenler ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda  Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül de yer aldı.  Savaş Duman, okul müdürü Erhan Kıy’a öğrencilere verilmek üzere spor malzemesi hediye etti.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül ile birlikte okulda tadilat çalışması biten spor salonunu gezen Savaş Duman,  ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Boks Antrenörü Fırat Kılınçoğlu’nun öğrencileri eğitmesinin talimatını verdi.

Öğrencilere büyük bir önem verdiklerini vurgulayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “Öğrencilerimize yatırım, geleceğimize yatırımdır. Spor ve eğitimin iç içe olması öğrencilerimize özgüven kazandırıyor. İleriye dönük daha iyi yetişkin bireyler olmalarını sağlıyor. Bizi ağırladıklarından dolayı okul müdürü ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül ve okul müdürü Erhan Kıy ise desteklerinden dolayı Savaş Duman’a teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir