MÜTEVELLİSPOR’DAN YENİ SEZONA ‘MERHABA’

31 Ağustos 2015 Pazartesi, 00:53

Manisa Süper Amatör Küme ‘de mücadele eden Mütevellispor, yeni sezonu Mütevelli ’de açtı. Mütevelli de yapılan açılışa Fahri Başkan Halil Güner, Genel Koordinatör Ali Fidan, İdari Koordinatör Kadir Yenihatay, mahalle muhtarı Mehmet İçigen, Sponsor Kanarya Büfe Sahibi Kadir Yüm, takımın eski futbolcuları İrfan Türkmentepe, Ahmet Dilek antrenör Muharrem Kazer ve futbolcular yer aldı.

Bu yıl 30.yılını kutlayan Mütevellispor sezon açılışında konuşan Genel Koordinatör Ali Fidan, “30 yıllık köklü bir kulübüz. Bu kulübü her zaman daha iyi yerlere taşımak istiyoruz. Bu yıl herkes taşın altına elini koyacak ve takımımızı çok daha iyi yerlere taşımaya çalışacağız. Bizler Kadir Yenihatay ve Mustafa Arı ile bu görevi gönüllü aldık. İnşallah ta iyi şeylere imza atacağız. Yeni sezonun hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Fahri Başkan Güner ise, “Kulübe destek olan herkese kapımız açık. Tüm Mütevelli Halkını Mütevellisporumuza destek olmasını bekliyoruz. Yeni sezonun da hepimize ve tüm takımlara hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Mütevellispor günün anlam ve önemi çerçevesinde Türk Bayrağı açarak, ülkemizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir