MÜTEVELLİ MAHALLESİ’NDEN BAŞKAN YARALI’YA PLAKET

30 Ocak 2015 Cuma, 13:30

Saruhanlı’nın Mütevelli Mahallesi Muhtarı ve Mütevellispor yöneticileri, mahalle ve kulüplerine yaptığı katkılardan dolayı Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’ya plaket verdi.
Başkan Yaralı, Mütevelli Mahalle Muhtarı Yaşar Mehmet İçigen, Mütevellispor Kulübü Başkanı Halil Güner, Kulüp yönetici Adnan Kocacık makamında kabul etti.
Mahalle Muhtarı İçigen, mahalleye yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür belgesi takdim etti. Kulüp Başkanı Güner de kulüplerine sağladığı desteklerden dolayı Yaralı’ya plaket verdi.
Yaralı imkanlar ölçüsünde 50 mahallenin tamamına ve ilçedeki amatör spor kulüplerine her türlü konuda destek olmaya çalıştıklarını söyledi.Kulüp Başkanı Güner ise Başkan Yaralı’ya teşekkür ederek, “Belediye Başkanımız her zaman yanımızda oldu. Kendisi sporu seven ve sportif faaliyetlerden desteğini esirgemeyen örnek bir şahsiyettir. Şahsım, kulübüm ve mahallemiz adına kendisine şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
Ziyarette Saruhanlı Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Çımat, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç ve Saruhanlı Belediyesi Sportif Faaliyetler Sorumlusu Mutlu Çamlıyer’e de mütevelli heyeti tarafından teşekkür belgesi verildi.
Saruhanlı Belediyespor Kulüp Yöneticileri Vedat Yaralı ve İsmet Koç’un da yer aldığı ziyaret sonrasında günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir