Muradiye salonunda sona doğru

22 Ekim 2015 Perşembe, 11:50

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın temelini attığı Muradiye Kapalı Spor Salonu’nda son rötuşlar yapılıyor. Açılışın önümüzdeki ay yapılması bekleniyor

Geçtiğimiz yıl Şubat ayında temeli atılan Muradiye Kapalı Spor Salonu’nda mutlu sona yaklaşıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın bizzat temelini attığı salonda son rötuşlar yapılıyor. Salonun önümüzdeki ay içerisinde görkemli bir törenle açılması bekleniyor. Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı ise son çalışmalarını yerinde inceledi. Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’ın da eşlik ettiği incelemede son çalışmalar hakkında bilgi alındı.
“VALİ YARDIMCIMIZA BİLGİLER VERDİK”
Konuyla ilgili konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “ Vali Yardımcımız Ünal Çakıcı ile birlikte Yunusemre İlçesi Muradiye Mahallesi’ndeki 3 bin 600 kişi kapasiteli ve bitme aşamasında olan spor salonumuzda inceleme yaptık. Gerçekten Manisa’ya yakışacak çok yönlü bir salon. Son rötuşlar yapılıyor. İnşallah en kısa zamanda açılışını gerçekleştireceğiz. Bunun yanında Atatürk Kapalı Yüzme havuzlarımızda, sporcu kamp eğitim merkezimizde de incelemelerde bulunduk. Vali yardımcımız Ünal Çakıcı’ya, sporcu kamp eğitim merkezinde yapmak istediğimiz projemizle ilgili bilgiler verdik.” dedi.

MURADİYE SALONU’NDA SONA DOĞRU (1)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir