Minik Tarzanlar geleceğe hazırlanıyor

09 Şubat 2017 Perşembe, 16:22

Manisaspor’da yarışmacı grupların yanı sıra U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13 Takımlarından oluşan Minik Tarzanlarda, gelişimleri adına yoğun bir tempoda çalışmalar devam ediyor.

Manisaspor’un U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13 Takımlarından oluşan Minik Tarzanları geride kalan ve sömestr tatilini kapsayan süreçte gelişimleri adına dolu dolu bir dönem geçirdiler.

Kulüp tarafından 24-28 Ocak tarihleri arasında düzenlenen U11 Manisalı Minik Tarzanlar Dostluk Turnuvası’nda 4 takım, 23-30 Ocak tarihleri arasındaki U12 Manisalı Minik Tarzanlar Dostluk Turnuvası’nda da 4 takım mücadele verdi.

Kulüp tarafından 3 Şubat tarihinde düzenlenen ve 3 takımın yer aldığı U9 Manisalı Minik Tarzanlar Futbol Şenliği ise çekişmeli mücadelelere sahne oldu.

U10 Takımı, İzmir Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen ve 4 grupta 28 takımın Doğancay Sahası’nda mücadele Şehit Fethi Sekin Futbol Turnuvası’nda mücadele verdi. Bu turnuva kapsamında Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) İzmir Şubesi tarafından penaltı ve top sektirme yarışmalarında; top sektirme yarışmasında futbolcumuz Bayram Gül 1., penaltı yarışmasında Furkan Çuar 3. oldu.

U10 Takımı diğer bir etkinlikte ise Yunusemre Belediyespor ile dostluk maçı yaptı.

U11 Takımı Yunusemre Belediyesi tarafından düzenlenen ve 8 takımın mücadele verdiği Yunusemre U11 Cup’ta, namağlup şampiyon oldu. U11 Takımı, Manisa Galataspor ile oynadığı dostluk maçı ile de müsabakalarına devam etti.

U12 Takımı Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen İsmail Şahin U12 Dostluk Turnuvası’nda da karşılamalar oynarken diğer bir dostluk maçında Kula Gençlikspor ile kaşı karşıya geldi.

U13 Takımı Manisa Büyükşehir Belediyespor, Yunusemre Turgutlu İstasyon Gücü ile oynadığı dostluk maçı da güzel bir mücadeleye sahne oldu.

Öte yandan U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13 takımları Minik Tarzanlarına, geçtiğimiz sömestr tatilinde okullarıyla birlikte Manisaspor’da da göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı yöneticiler ve antrenörleri tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir