MİNİK BADMİNTONCULARDAN BÜYÜK BAŞARI

10 Eylül 2014 Çarşamba, 17:42

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman makamında Badmintoncu minikleri ağırladı. İzmir Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu’nda, yapılan 30 Ağustos Zafer Kupası Turnuvası’na, Manisa ilini temsilen Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü antrenörü Hatice Tokmakçı 12 sporcu ile katılarak takım halinde birinci oldular.

Ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü Hatice Tokmakçı, “Turnuvadaki başarımızın ardından önümüzdeki ilk maçımız, 9-11 yaş arası sporcularımızla 16 Ekim’de Türkiye Şampiyonasına katılacağız. Sporcularımızın oradan da çok güzel derecelerle döneceğine inanıyorum.” Dedi.

Başarılı sporcuları makamında ağırlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman, sporculara kendini tanıtarak minik badmintoncuların başarılarının devamını diledi. Duman, “İlimizi temsil ettiğiniz turnuvada başarılarınız ortada. Bu başarılarınızdan ötürü sizlere çok teşekkür ediyorum. Elde ettiğiniz dereceler bizim gurur sebebimiz oluyor. Bu göreve sizlere hizmet için geldim. Sizlerin hizmetkarıyım. Sizler yeterki başarılı olun. 16 Ekim’de düzenlenecek olan Şampiyonada da aynı başarıların devamının elde edileceğini biliyorum ve sizlere güveniyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

Türkiye Şampiyonasında da dereceye gireceklerine söz veren minik badmintoncuların 30 Ağustos Zafer Kupası Turnuvasında elde ettikleri dereceler;

Adı Soyadı     Derecesi
Furkan Baş 2 Adet Birincilik
Hasan Hüseyin Baş 2 Adet Birincilik
Cemre Nil Altun 1 Adet Birincilik 1 Adet İkincilik
Mert Ayyürü 1 Adet Birincilik 1 Adet İkincilik
Berkay Çaparlı 1 Adet Birincilik 1 Adet İkincilik
Umut Can 1 Adet Birincilik 1 Adet Üçüncülük
Yiğit Tutumlu 1 Adet Birincilik 1 Adet Üçüncülük
Aybüke Turgut 1 Adet Birincilik
Seray Su Altun 1 Adet İkincilik
Helin Selman 2 Adet Üçüncülük
Hüseyin Has 1 Adet Üçüncülük
Miraç Kocaağa 1 Adet Üçüncülük

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir