MASİAD’TAN MERGEN’E ZİYARET

14 Ağustos 2014 Perşembe, 16:44

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi Başkanı Abdullah Tekin, yönetim kurulu üyeleri Cabbar Kara, Serdar Sevim ve dernek sekreteri Feridun İnan, 19 Mayıs Stadyumu Kulüp Yönetim Merkezi’nde Başkan Abdullah Mergen’i ziyaret ettiler.

MÜSİAD Manisa Şubesi Başkanı Abdullah Tekin, ziyarette yaptığı konuşmada Başkan Abdullah Mergen’i ve yönetim kuruluna yeni görevlerinden dolayı tebrik ettiklerini belirterek, “Sayın Mergen ve yönetimini, Manisaspor’un bu zor döneminde üstlendikleri vazifeden dolayı kutluyoruz. MÜSİAD Manisa Şubesi bizler de taşın altına elimizi koyarak imkanlarımız ölçüsünde Manisaspor’un destekçisi olacağız.” diye konuştu.

Başkan Abdullah Mergen ise MÜSİAD Manisa Şubesi Başkanı Abdullah Tekin ve yönetim kurulunu ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Manisa’daki kurum ve kuruluşların Manisaspor konusundaki hassasiyetlerinin her geçen gün artması bizleri sevindiriyor ama kulübümüzün her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var. Manisaspor, Manisa’nın birinci sırasındaki markasıdır. Manisalılar olarak Manisaspor’un değerini anlayabilirsek kazanan Manisa olacaktır.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir