MESKOP ve Manisa İletişim’den Manisaspor’a destek

05 Eylül 2016 Pazartesi, 17:01
Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Bölge Birliği Başkanı Recep Çınar ve Türk Telekom Bayii Manisa İletişim’in sahibi Gürkan Kızıltuğ 19 Mayıs Stadyumu’ndan loca kiralayarak Manisaspor’a destek oldular.

MESKOP Başkanı Recep Çınar, geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni sezonda da Manisaspor’un başarılı olabilmesi için imkanları ölçüsünde destek vermeye devam ettiklerini belirterek, “Kurumumuzun sosyal sorumluluğu çerçevesinde Manisaspor’a yeniden destek verdik. Şehrimizin takımına başarılar diliyorum.” dedi.
Türk Telekom Bayii Manisa İletişim’in sahibi Gürkan Kızıltuğ’da, loca kiralamalarındaki sebebin maçları izlemekten ziyade Manisaspor’a destek düşünlerinin bir parçası olduğunu aktararak, “Manisaspor’u seven herkes imkanları doğrultusunda Manisaspor’a destek olmalı.” diye konuştu.

Yunusemre Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Karakaş’ın da yer aldığı birlikteliklerde açıklama yapan Başkan Abdullah Mergen, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Bölge Birliği Başkanı Recep Çınar ve Türk Telekom Bayii Manisa İletişim’in sahibi Gürkan Kızıltuğ’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Sayın Çınar ve Kızıltuğ’un verdikleri desteğin Manisa’daki diğer kurum ve kuruluşlara örnek olmasını diliyorum.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir