Mehmet Emin Masa Tenisinde Şampiyon Oldu

04 Nisan 2016 Pazartesi, 18:38

GÜN-PEN Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Güngör’ün oğlu Mehmet Emin Güngör, Manisa Mesir Şenlikleri Masa Tenisi Mesir Turnuvası’nda birinci gelerek şampiyonluğa yelken açtı.

Mehmet Emin Güngör’ün antrenörü Şammas Gedek, Manisa Mesir Şenlikleri Masa Tenisi Turnuvasında 1. olan sporcusu Güngör’ü başarısından dolayı kutladı.  Gedek, “Mehmet Emin Güngör gibi yeteneklerin keşfedilmesi gerekiyor. Okullarda yapılan yetenek taraması çok önemli. Çocukların spora yönlendirilmesi okul başarılarının yanında sporda da başarılı olması mutluluk vericidir. Başta, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Savaş Duman’a, ediyorum. Aynı zamanda Milli Eğitim İl Müdürümüz Sayın Recep Dernekbaş’a, İl Müdür Yardımcılarımıza, Okul Müdürlerimize ve öğrenci velilerine çalışmalarda destek oldukları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Oğlu Mehmet Emin’in Manisa Mesir Şenlikleri Masa Tenisi Mesir Turnuvası’nda birinci olmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Çetin Güngör ise, oğlunun antrenörü Şammas Gedek’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman’a, Milli Eğitim İl Müdürü Recep Dernekbaş’a, İl Müdür Yardımcılarına ve Okul Müdürüne teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir