Manisaspor’dan Eskişehirspor’a gözdağı

08 Eylül 2016 Perşembe, 16:25

TFF 1’inci Lig’de Manisaspor’un Teknik Direktörü Kolay Palaz, cumartesi günü karşılaşacakları Eskişehirspor’a gözdağı verdi. Son antrenmandan önce basın mensuplarıyla bir araya gelen Palaz “Eskişehirspor için özel bir önlem planlıyor musunuz?” sorusuna, “Kaliteli oyunculardan kurulu güçlü bir takımla karşılaşacağız. Ancak bizim kadromuzda da çok kaliteli isimler var. Bu noktada Eskişehirspor bizim için özel önlem alacak mı sorusunun sorulması lazım. Sahaya çıkıp kendi futbolumuzu oynayacağız. Bu çerçevede bazı oyuncular için tedbir alınması gerekiyorsa, alırız” yanıtını verdi.
Güç dengeleri açısından TFF 1’inci Lig’in bu sezon çok zor geçeceğini ifade eden Koray Palaz, “Geçen sezon çok sayıda takım potadaydı. Ancak yeni sezonda zirvede ve aşağıda erken kopmalar olabilir. Biz bu yarışta her zaman üst grupta olmayı hedefliyoruz” dedi.
Uzun vadeli hedeflerden söz etmek yerine maç maç bakarak planlama yapmanın doğru olacağını savunan Palaz, “Manisaspor’la anlaşmadan önce Ümraniyespor maçını tribünden izledim. Futbolcuların kalitesi, isteği ve iştahı, yönetimin teklifini kabul etmemi kolaylaştırdı. Bu takımın yeri her zaman üst sırdalar olmalı” dedi.
Palaz, yeni transfer Eneramo’nun takımın izinli olduğu günde bile çalıştığını, hızlı antrenman eksiğini kapattığını sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir