MANİSASPOR’DAN BAŞKAN ÇERÇİ’YE TEŞEKKÜR

30 Eylül 2016 Cuma, 16:10

Manisaspor yönetimi, Yunusemre Belediyesi’ne kulübün altyapısına yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti. Tarık Almış Spor Kompleksi Manisaspor Altyapı Tesislerinde futbolcuları ziyaret eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Ahlaklı, dinç sporcular yetiştiren kulüplerimizin altyapısına destekte bulunmayı sürdüreceğiz” dedi.

Yunusemre Belediyesi, Tarık Almış Spor Kompleksi Manisaspor Altyapı Tesislerinde drenaj, saha düzenlemesi ve çimlerin yenilenmesi çalışması yaptı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, yapılan çalışmaları yerinde incelerken; kulüp yöneticileri ve sporcularla da biraraya geldi.  Başkan Çerçi’ye Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan eşlik etti. Manisaspor yönetimine başarılar dileyen Başkan Çerçi, imkanları ölçüsünde spor kulüplerine destek verdiklerini kaydetti. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Altyapı takımımızın antrenman sahası çok kötü durumdaydı. Sahayı yeniledik, drenajlarını yaptık, çimlerini yeniledik. Kulüp binamızın eksiklerini elden geçirdik. Gençlerimizin ihtiyacı olan her türlü malzemenin ihtiyacını karşılıyoruz. 200 sporcusu olan alt yapı futbolcularımız için kulübümüze 1 yıl kullanacakları antreman malzemeleri temin ettik. Bizler sözde değil, özde Manisasporluyuz. Bundan sonrada Manisaspor alt yapısına imkanlarımız doğrultusunda yardımlarımız sürecektir. Ahlaklı, dinç sporcular yetiştiren kulüplerimizin altyapısına destekte bulunacağız” dedi.

 Manisaspor Yönetim Kurulu Üyeleri de  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye belediyenin katkılarından dolayı teşekkür ederek , “Yunusemre Belediyesi, spor konusunda çok duyarlı ve sporcunun her zaman yanında. Başkanımız her zaman bize yardımcı olmak amacıyla çalışıyor. Kendisine yaptığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.  Konuşmaların ardından Manisaspor yönetim kurulu üyeleri, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye forma ve teşekkür belgesi verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir