Manisaspor’da birlik ve beraberlik rüzgarı

02 Kasım 2016 Çarşamba, 15:33

Manisaspor TFF 1. Lig’in 10. haftasında deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün saat 11:00’de Yunusemre Belediyesi Karaali Spor Tesisleri’nde, Teknik Direktör Sait Karafırtınalar yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ile sürdürdü.

Ege ekibinde antrenman öncesinde Tarık Almış Spor Tesisleri’nde Futbol Şube Sorumlusu Muzaffer Etçil, Basın Sözcüsü Serkan Özşen, yönetim kurulu üyeleri Seyithan Akar, Reşat Oğuz Ege, teknik heyet ve futbolcuların katılımıyla adak kurbanı kesilerek dua edildi.

Yunusemre Belediyesi Karaali Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve taktik çalışması yapılan antrenmanın ardından ise yöneticiler futbolculara baklava ikram etti.

Yöneticiler, futbolculara yaptıkları konuşmada en büyük gücümüzün birlik ve beraberlik olduğunu ifade ederek, “Bizler dışarıdan yapılan müdahalelere rağmen birlik ve beraberliğimizi bozmadığımız sürece güzel günler yakın olacaktır. Tüm yönetim olarak daha önce olduğu gibi bundan sonrada arkanızda olacağız. Sizlere güveniyoruz.” şeklinde konuştular. Öte yandan Manisaspor 3 Kasım Perşembe günü saat 11:00’de hazırlıklarını tamamlayacak ve ardından karşılaşma için Mersin’e giderek kampa girecek.

1-1 2-1 4-1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir