MANİSASPOR’A ALTYAPI DESTEĞİ

05 Nisan 2016 Salı, 21:45
Altyapı idari ve teknik heyeti bugün Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman öncesinde A takımı ziyaret ederek, Manisaspor’un şampiyon olacağına inandıklarını söylediler.
Spor 2. Lig’in 31. haftasında Aydınspor 1923 ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başlayan takımı Genel Sekreter Hakkı Övünç, Gelişim Liglerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Erdem Baltacı, Gençlik Geliştirme Programı Koordinatörü Ünal Taşçı, U19 Takımı Teknik Sorumlusu Osman Bilik, U14 ve Elit Eğitim Grupları Sorumlusu Naci Duman, Altyapı İdari İşler Genel Sorumlusu Rıdvan Türküler, Altyapı İdari İşler Sorumlusu Sefa Çevik, U12 Takımı Teknik Sorumlusu Orhan Kaliç, U11 Takımı Teknik Sorumlusu Hüseyin Dikmen ve altyapı malzemecisi Barış Kaçmaz ziyaret etti. Ziyarette Teknik Direktör Taner Taşkın’a çiçek takdim eden heyet, Uğur Kundura sahibi Kadir Mengü’nün hediyesi olan baklavayı da futbolculara ikram ettiler.
Altyapı heyeti ziyarette A takıma sonunda kadar güvendiklerini ve takımın sezon sonunda şampiyon olacağına inandıklarını ifade ettiler. Teknik Direktör Taner Taşkın da ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, Manisaspor’un bütün birimleriyle birlikte ve beraberlik içinde şampiyonluğu yaşayacağını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir