MANİSASPOR ZORLU TURNUVASI’NDA 4.OLDU

28 Kasım 2014 Cuma, 16:08

Manisaspor Elit Eğitim Grupları U11 Takımı, 11 Ekim 2014 tarihinde başlayan 10. Mazhar Zorlu Futbol Turnuvası’nı 4. olarak tamamladı.

Milliyet Gazetesi, Mazhar Zorlu Holding, İzmir’i Sevenler Platformu ve Vizyon Spor Tesisleri işbirliğiyle düzenlenen turnuvanın U11 yaş grubu kategorisinde Manisaspor, Altınordu, Karşıyaka, Altay, Göztepe, Bucaspor, İzmirspor ve Balçova Yaşamspor takımları mücadele verdi.

Turnuvayı antrenör Halil İbrahim Ersöz yönetimindeki U11 Takımı 4. olarak tamamladı. Futbolcu Burak İnce’de turnuvada attığı 11 gol ile turnuvanın gol kralı oldu.

Gelişim Liglerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Metin Evlivan, alt yapı gruplarında bu tarz turnuvalara önem verdiklerini ifade ederek, “Bu organizasyonlar futbolcularımızın gelişimine önemli katkılılar sağlıyor. Altyapı gruplarımızda yarışmacı ruhunu canlandıracak turnuvalara katılımız devam edecektir. ” dedi.

Elit Eğitim Grupları Sorumlusu Naci Duman, ise 10. Mazhar Zorlu Futbol Turnuvası’nda iyi bir mücadele gösterdiklerini ifade ederek, “U11 Takımımız adına çok faydalı bir turnuva oldu. Antrenörümüz Halil İbrahim Ersöz ve futbolcularımızı mücadelelerinden ötürü tebrik ediyorum.” diye konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir