MANİSASPOR YÖNETİMİ AÇILIŞA KATILDI

06 Temmuz 2014 Pazar, 16:34

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen; İkinci Başkan Mustafa Karakaş, Basın Sözcüsü Tarkan Kayhan ve Reklam ve Sponsorluktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Fisun Kumbaracı Ünlü ile birlikte, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilen Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri açılış töreninde yer aldılar.

Türkiye Futbol Federasyonu tarihinin en önemli projeleri arasında yer alan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri açılışı spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini de bir araya getirdi. Başkan Abdullah Mergen, İkinci Başkan Mustafa Karakaş, Basın Sözcüsü Tarkan Kayhan ve Reklam ve Sponsorluktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Fisun Kumbaracı Ünlü açılışta Türk futbolunun önde gelen bir çok ismiyle bir araya gelerek temaslarda bulundular.

Başkan Abdullah Mergen konuyla ilgiyle yaptığı açıklamada Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nin Türk futbolunun önemli bir ihtiyacını karşılayacak çok önemli proje olduğunu belirterek, “Bu tesislerin Türk futboluna kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Törende Manisaspor’a adına da önemli adımlar attığımızı düşünüyorum. Açılış töreninde Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan görüşme imkanı bulduk ve kendisine Manisaspor hakkında bilgiler verdik.” dedi.

Sözlerinin devamında tesislerin açılışında ev sahibi olan isimlerden TFF İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar’a ayrıca teşekkür ettiğini ifade eden Mergen, “TFF İcra Kurulu Üyesi Sayın Arif Koşar törenin başından sonuna kadar heyetimize büyük ilgi gösterdi. Kendisi ile birçok konuda fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

Mergen, İstanbul seyahatinde Başakşehirspor yönetimiyle bir araya gelerek Volkan Babacan’ın transferini tamamladıklarını ifade ederek, “Volkan’ın menajeri Batur Altıparmak ile yaptığımız görüşmelerde ise Manisaspor’un lehine olacak şekilde kararlar aldık.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.