MANİSASPOR U11 TAKIMI TURNUVAYA HAZIR

09 Ekim 2014 Perşembe, 14:48
Manisaspor Elit Eğitim Grupları U11 Takımı, 11-22 Ekim tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan 10. Mazhar Zorlu Futbol Turnuvası’nda mücadele verecek.
Milliyet Gazetesi, Mazhar Zorlu Holding, İzmir’i Sevenler Platformu ve Vizyon Spor Tesisleri işbirliğiyle düzenlenen turnuvanın U11 yaş grubu kategorisinde Manisaspor, Altınordu, Karşıyaka, Altay, Göztepe, Bucaspor, İzmirspor ve Balçova Yaşamspor takımları yarışacak.
11 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak turnuvanın ilk gününde antrenör Halil İbrahim Ersöz yönetimindeki U11 Takımı saat 17.00’de Bucaspor ile karşılaşacak.
Elit Eğitim Grupları Sorumlu Naci Duman, 10. Mazhar Zorlu Futbol Turnuvası’nda Manisaspor’u en iyi şekilde temsil etmek istediklerini belirterek, “Geçtiğimiz günlerde turnuvanın organizasyon toplantısı diğer takımların katılımıyla gerçekleştirildi. Bu tür turnuvalar sporcularımızın futbol gelişimi adına çok önemli. Elit Eğitim Gruplarımızın bu tür turnuvalara katılımlarını arttırarak, yaş gruplarının ilerleyen dönemdeki yapılanmalarına katkıda bulunmak istiyoruz.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir