Manisaspor Passolig Çarşı Standı açıldı

07 Nisan 2017 Cuma, 16:09

Mersin İdmanyurdu ile oynanacak karşılaşma öncesinde Manisaspor yönetim kurulu tarafından başlatılan Ücretsiz Manisaspor Passolig kart kampanyasının ardından Manisaspor Passolig Çarşı Standı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda hizmete girdi.

TFF 1. Lig’in 27. haftasında 9 Nisan Pazar günü saat 16:00’da Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı karşılaşma öncesinde yönetim kurulunun taraftarlara, Ücretsiz Manisaspor Passolig kart kampanyası jesti ile birlikte Manisaspor Passolig Çarşı Standı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda (8 Havuzu karşısında) açıldı.

Taraftarlar Manisaspor Passolig Çarşı Standı’na nüfus cüzdanlarıyla (nüfus cüzdanları resimsiz ise vesikalık fotoğraf da olacak) yapacakları müracaat ile Mersin İdmanyurdu maçının 1 TL’lik maç biletinin yanında 17 TL’lik Manisaspor Passolig kartı sahibi olacaklar. Öte yandan Ücretsiz Manisaspor Passolig kart dağıtımı sadece Manisaspor Passolig Çarşı Standı’ndan yapılacağı bildirildi. Manisaspor Passolig Çarşı Standı 11:00-14:30, 15:30-20:30 saatleri arasında, maç günlerinde ise 09:00-maç saati arasında hizmet verecektir. 19 Mayıs Stadyumu Passolig gişelerinde ise maç bileti işlemleri yapılacaktır. Manisaspor- Mersin İdmanyurdu maçı bilet fiyatları ise şöyle:

TRİBÜN FİYAT

TARZAN-M. ÖMER ŞAHMALI

TRİBÜNÜ 1 TL

1965 (KAPALI ALT) TRİBÜN 1 TL

TARIK ALMIŞ VIP TRİBÜN 15 TL

SPİL KALE ARKASI 10 TL

MİSAFİR TRİBÜN 10 TL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir