MANİSASPOR HEPİMİZİN TAKIMI

25 Eylül 2014 Perşembe, 19:15
Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Yönetim Kurulu Üyeleri Tarkan Kayhan, Fisun Kumbaracı,  Hakkı Övünç ve Erdem Baltacı Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Erbil, Mehmet Baki Kılıç ve Serhat Çetin bir araya gelen Başkan Mergen ve yönetimi Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun’a isminin yer aldığı Manisaspor forması hediye etti.
Manisaspor’un lige talihsiz iki maç ile başladığını belirten Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, “Manisaspor hepimizin takımı. Aldığı başarılı sonuçlarla seviniyoruz, kötü sonuçlarla üzülüyoruz. Bu sene iki talihsiz maç ile sezona başlandı. Ama geçen hafta Kayserispor gibi bu ligin üst düzey kadrosuna sahip takım karşısında alınan galibiyet büyük moral oldu. Öncelikle, zor şartlarda yönetime talip olan Abdullah Mergen ve yönetimini kutluyorum. Her zaman kendilerinin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Zorlu lig maratonunda başarılar diliyorum.” dedi.
Başkan Abdullah Mergen’de, Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyeleriyle araya gelmekten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Manisaspor’un bu zor döneminde Manisa’daki kurumların ve Manisa’da yaşayan herkesin vereceği destek çok önemli. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kuruluna verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir