Manisa’nın sultanları evinde ağırlayacağı Türk Hava Yolları’yla kötü gidişe dur demek istiyor

09 Aralık 2017 Cumartesi, 13:34

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubunda mücadele eden temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor yarın saat 16:00’da Tarık Almış Spor Salonu’nda  ağırlayacağı Türk Hava Yolları ile çıkışa geçmek istiyor. Lig’e yedi de yedi yaparak başlayan ancak son üç haftadır galibiyet yüzü göremeyen Manisa’nın Sultanları  kötü gidişine ‘dur’ demek için çıkacağı maç öncesi taraftarının da desteğini bekliyor.

BUSE İNCE; “AYAĞA KALMA MAÇIMIZ OLACAK”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı voleybolcusu Buse İnce zorlu karşılaşma öncesi önemli açıklamalarda bulundu. THY maçı ile ayağa kalkacaklarını ifade eden İnce; “Sezona çok iyi bir başlangıç yapıp 7’de 7 yaptık. Sonra düşüş yaşadık. Ama lig uzun bir süreç. Galibiyette oluyor mağlubiyette. Önemli olan çabuk ayağa kalmak. THY maçı da bizim ayağa kalkma maçımız olacak. Tüm taraftarımızı bize destek olamaya davet ediyoruz. Yeniden ayağa kalkışımızı da onların görmesini istiyoruz” dedi

AYKUT AYDIN; “ÇIKIŞA GEÇMEK İSTİYORUZ”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol takımı yardımcı hocası Aykut Aydın ise; “Hedefe giden takımlarda zaman zaman düşüşler olabilir. Önemli olan bu zamanlarda kenetlenmek. Biz de THY maçını kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz” dedi.

-Şenol ÖZEKER-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir