Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı

MANİSALI GOLBOLCULAR BAŞARIYA ODAKLANDI

21 Ekim 2016 Cuma, 12:14

Manisa Spil Engelliler Spor Kulübü Golbol BayanTakımı ve Görme Engelliler Spor Kulübü’nün bayan ile erkek takımları, Antalya Kemer’de düzenlenecek olan Golbol 1. Lig 2. Devre müsabakalarının hazırlıklarını tamamladı. Manisa’yı temsil eden 2 bayan ve 1 erkek takımı, 1. Lig 2. Devreyi ilk üçte bitirmeyi hedefliyor.

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu, Golbol 1. Lig 2. Devre müsabakalarını 22-27 Ekim tarihleri arasında Antal’ya Kemer’de düzenleyecek. 1. ligde mücadele eden Spil Engelliler Spor Kulübü Golbol BayanTakımı, Görme Engelliler Spor Kulübü’nün bayan ve erkek takımları hazırlıklarını tamamladı. Müsabakalara en iyi bir şekilde hazırlanan takımlar ligi ilk üçte bitimeyi hedefliyor.

Manisa’yı temsil eden üç takıma da başarılar dileyen Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Manisa İl Temsilcisi Mehmet Göktaş, “1. Lig 1. Devre müsabakalarını geride bıraktık. Takımlarımız 2. devreye en iyi şekilde hazırlandılar. Antalya Kemer’de yapılacak müsabakalarda takımlarımızın başarılar elde edeceğine inanıyorum” dedi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir