Manisa’da maçın ardından..

01 Mayıs 2015 Cuma, 03:01

PTT 1. Lig’de sahasında Adana Demirspor’u 2-0 mağlup eden Manisaspor’da, teknik sorumlu Dilaver Mutlu, takımın oturduğunu ve belirli şeyleri iyi yapmaya başladıklarını söyledi.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Mutlu, Manisaspor’un son 2 karşılaşmadaki mücadelesine dikkati çekerek, “Son iki hafta 10 numara top oynuyoruz. Takım oturdu. Artık belli şeyleri iyi yapmaya başladı. Mutluyuz, buralara gelip ‘İyi oynadık, kaybettik, öyle oldu, böyle oldu’ demekten bittik. Bugün çok şükür, iyi futbol, iyi de netice aldık” diye konuştu.

Konu ekip Adana Demirspor’un Spor Toto Süper Lig’e çıkmayı hak eden bir takım olduğunu savunan Mutlu, “Rahat oynuyoruz. Güveni de yakaladık. Futbolcularımız sakatlığa uğramadı ve cezalı duruma düşmedi. Bucaspor maçını da kazanıp, buradan rahat rahat çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor cephesi

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ise sakat ya da cezalı oyuncuların eksikliğini hissettiklerini anlatarak, “Devamlı kullandığımız 4 forvet oyuncumuzun eksik olması, oyun anlamında bizi kısır hale soktu. Şartlar ne olursa olsun, böyle kötü bir oyunu kabul etme durumumuz söz konusu değil” diye konuştu.

Manisaspor’un galibiyeti hak ettiğini dile getiren Karaman, “Mücadele eden, savaşan bir takımız ama o kimliğimizden bugün biraz uzaktık. Sebeplerini elbette araştıracağız. Ama bu bize yakışmadı. Ben böyle bir mağlubiyeti kabul etmiyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.