MANİSA İL EMNİYET MÜDÜRÜ ALKAYA GÖREVE BAŞLADI

17 Şubat 2014 Pazartesi, 19:05

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Polis Başmüfettişi Erhan Alkaya görevine başladı.
Daha önce Bursa bölgesinde görev yapan Polis Başmüfettişi Erhan Alkaya’yı, Ankara merkeze atanan Emniyet Müdürü Yunus Çetin karşıladı. Daha sonra makamda devir teslim töreni düzenlendi.
Törende Emniyet Müdürü Yunus Çetin şöyle konuştu: “Bakanlar Kurulu’nun 2014 kararı ile merkez teftiş kuruluna atanmış bulunmaktayız. Bu 27 aylık süre içerisinde görevimizi meslek taşlarımız ve görev arkadaşlarımızla birlikte en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Geceli gündüzlü halkın hizmetinde olduk. Manisa’mızın güvenini en iyi şekilde sağladık. Bu konuda da iyi başarılar elde ettik. Manisa asayiş yönünden çok güvende ve en iyi durumda illerimizden bir tanesidir. Biz bu görev süreci içerisinde devlet memuru olarak görev yapmamanın bilinci içerisindeydik. İyi bir Manisa yapıyoruz. Görevi devrettiğimiz arkadaşımızda başarılı olacağına inanıyorum. Bu bir bayrak değişimidir. Devlette devamlılık esastır. Devlette küsme olmaz. Bu görev yaptığımız süre içerisinde halk ile diyolog, halkımızın bize ilgi alakası önemliydi. Anlımız ak başımız dik bir şekilde görevimi devrediyorum. Ben Erhan Alkaya’ya yeni görevinde başarılar diliyorum.”
Emniyet Müdürü Erhan Alkaya ise şu ifadeleri kullandı: “İnşallah sayın müdürümüzün göstermiş olduğu başarıyı bizde daha üst seviyelere çekip, vatandaşlarında desteğini alarak mesai arkadaşlarımızla birlikte en güzelini yapmyaçalışacağız. Çünkü bizim insanımız en güzeline laik. Bunu hep birlikte başaracağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bu bayrağı teslim aldık. İleride teslim alacak arkadaşımız gelene kadar hizmetimizi sürdüreceğiz.”
Ardından Yunus Çetin ve eşi İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde mesai arkadaşları ve Manisalılarla vedalaştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir