Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Futbolcular Hırs Küpü

29 Mart 2018 Perşembe, 20:53
Şampiyonluğunu ilan etmesine sadece 90 dakika kalan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hafta sonunda oynanacak olan Bergama Belediyespor maçının hazırlıklarında antrenmanlar kıran kırana geçiyor. Yeşil Beyazlı futbolcuların antrenmanlarda ki hırsı ise teknik heyetin yüzünü güldürüyor.

Ligin bitimine 6 hafta kala en yakın rakibi Kemerspor 2003 ile arasında 16 puan fark bulunan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hafta sonunda deplasmanda oynanacak olan Bergama Belediyespor maçının hazırlıkları Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde 3 puan parolasıyla sürüyor. 16 puanlık farka rağmen yeşil beyazlı temsilcimizde futbolcuların ciddiyeti gözlerden kaçmazken, Teknik Direktör Levent Devrim’de futbolcularının antrenmanlardaki hırsından son derece memnun.

Antrenman Taktik Ağırlıklı Geçti
Manisa Büyükşehir Belediyespor’un bugün yapılan antrenmanı düz koşuyla başladı. 5’e 2 pas çalışmasının ardından yarı alanda taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirildi. Yarın yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek olan temsilcimiz, Cumartesi günü yapacağı ter idmanının ardından Bergama’ya giderek kampa girecek ve maç saatini beklemeye başlayacak.

Ali Öztürk Bugün Yapılan Çalışmada Yer Almadı
Manisa Büyükşehir Belediyespor’da hafif sakatlığı bulunan ve tedbir amaçlı olarak dinlendirilen Ali Öztürk bugün yapılan antrenmanda yer almadı. Yeşil Beyazlı ekipte Tolga Şahin ve Emir Alagöz ise takımla birlikte çalışmalara başladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir