Manisa BBSK, Kaf Kaf’ı ezdi geçti

22 Mart 2017 Çarşamba, 16:30

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü  Altyapı takımları Gelişim Ligi’nde bu hafta Karşıyaka ile karşılaştı. Geçtiğimiz haftasonu ve dün oynanan maçlarda Manisa BBSK takımları rakip Karşıyaka’ya karşı ezici bir üstünlük sağlarken, U19 takımlarının karşı karşıya geldiği maç en dikkat çeken karşılaşma oldu. Maçın hakemi Manisa BBSK aleyhine yanlış kararlara imza atarken, duayen isim Mümin Özkasap’ı sahadan çıkararak tribüne gönderdi.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Futbol altyapı takımları Gelişim Ligi’nde bu hafta Karşıyaka takımı ile mücadele etti.

Oynanan ilk maçta Teknik Sorumlu Turgay Sütcüoğlu yöneindeki Manisa BBSK-Karşıyaka U14  takımları  karşılaştı. Manisa BBSK U 14 takımı karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı.

İkinci maçta ise Nejat Fenli’nin antrenörlüğünü yaptığı Manisa BBSK U15 ile Karşıyaka U15 karşılaştı. Maç Manisa BBSK’nün 2-1 galibiyetiyle sonuçlandı.

MANİSA U19 TAKIMI

HAKEME RAĞMEN KAZANDI

Oynanan maçlar arasında en dikkat çeken ise U19 karşılaşması oldu.10 kişiyle mücadele ettiği maçta Manisa BBSK U19 takımı rakibi Karşıyaka’yı   hakeme rağmen 2-0 mağlup etti.

Karşıyaka’nın saha içerisinde ve tribünde her türlü tahrik edici davranışlarına, maçın hakeminin Manisa BBSK aleyhine verdiği hatalı kararlara karşılık sahada futbolunu konuşturan Manisa BBSK U19 takımı mücadeleci oyunuyla rakibinden bir kişi.eksik oynamasına rağmen sahadan 2-0 galibiyetle ayrılmasını bildi. Alınan galibiyet sonrası Manisa BBSK U19 oyuncuları büyük sevinç yaşadı.

HAKEMİN DUAYEN İSİM ÖZKASAP’A VERDİĞİ TRİBÜN CEZASI HİÇ YAKIŞMADI

Maçın hakemi kötü yönetiminin üstüne Manisa ve Türk futbolunun duayeni, yılların hocası  Mümin Özkasap’ı yedek kulübesinden tribüne göndererek evlere şenlik kararlar verdi. Adı Manisa BBSK A Takımı’nın evinde maçlarını oynadığı stada verilen Özkasap’la ilgili kararı Manisa BBSK yönetiminin, teknik kadronun,maçı izleyenlerin tepkisini topladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir