MADALYALARA AMBARGO

24 Mart 2016 Perşembe, 12:09

Geçtiğimiz hafta sonu Turgutlu ilçesinde yapılan Manisa Kick Boks Şampiyonası’nda Manisa Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi modül programına göre eğitim gören sporcular madalyalara ambargo koydu.

Şehzadeler Halk Eğitimi Müdür vekili Hasan Hüseyin Kocaoğlu, yapmış olduğu açıklamada, “Halk Eğitimi Kurumu olarak birçok kurum ve kuruluşlarla ortak projeler ile birçok konuda eğitimler vermekteyiz. Spor dalı eğitimlerimiz Ruhsal ve Bedensel zindeliğin sağlanmasının yanı sıra, aynı zamanda yarışması olan modüllerdir.

Kurumumuz bünyesinde Kick Boks, Muay Thai vs gibi savunma sporları eğitimi vermekte, uygulama alanı olan şampiyonalarda meyvesini toplamaktayız. Hafta sonu Turgutlu’da gerçekleştirilen Manisa Kick Boks Şampiyonasına Antrenörlerimiz Mustafa Gök ve Mustafa Ören nezaretinde dokuz sporcumuzu yarıştırdık, beş sporcumuz birinci olurken, üç sporcumuz ikinci, bir sporcumuz ise üçüncü oldu. Kursiyerlerimizi ve Antrenörlerimizi kurumum adına tebrik ederim.

Şehzadeler İlçesi Kaymakamlığımız ve Şehzadeler İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğümüz sportif olarak açmış olduğumuz kurslarımıza ayrıca bir ilgi ve önem göstermektedir. Şehzadeler Halk Eğitimi Bünyesinde açılan kurslarımız ücretsiz olup, tüm vatandaşlarımızı bu kurslarımızdan faydalanmak üzere Şehzadeler Halk Eğitimi Merkezine bekleriz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir