MAÇA İYİ BAŞLAYAMADIK

11 Ekim 2014 Cumartesi, 19:56

Hacettepe’ye 3-1 yenilerek 6’ncı maçında ilk yenilgisini alan Turgutluspor’un Kulüp Başkanı Adnan Demirel, Hacettepe karşısında kötü bir sonuç aldıklarını söyledi.

Orta hakem Serhad Ürkmez ve ekibinin de kötü bir yönetim gösterdiğini belirten Başkan Adnan Demirel: “Maça iyi başlayamadık. Orta hakemin verdiği uyduruk penaltı kararı sonucu da geriye düştük. İkinci yarı iyi oynamamıza rağmen maçı çeviremedik. Futbolda yenilgi de var. Bu yenilgiyi kendi evimizde Fethiye maçıyla telafi edeceğiz.” dedi.

Cinel: “Kırmızı kart hesapları alt üst etti”

Hacettepe karşılaşmasını yorumlayan Teknik Direktör Koray Cinel ise: “Maça kötü başladık. İstediğimiz gibi oynayamadık, böyle olunca pozisyon bulamadık. İyi başladığımız ikinci yarıda pozisyonlar bulduk. 10 kişi kalınca hesaplar alt üst oldu. Fakat 10 kişiyle farkı bire indirdik. Oyunu rakip sahaya yığdık, 10-15 dakika tek kale oynadık. Pozisyonlar bulmamıza rağmen sonunu getiremedik. Şimdiye kadar bu oyuncularımızla buraya geldik. İlk yenilgimizi aldık. Çarşamba günü sahamızda Fethiyespor’la karşılaşacağız. Sahamızda yenilgi görmek istemiyoruz. Fethiyespor’u yenerek yeniden çıkış yakalamayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir