Kupaları Kazandı, Başkan Mevlüt Aktan’a Koştu

05 Mart 2018 Pazartesi, 08:02

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Alanya ve İzmir’de katıldığı yarışmalarda yine Manisa’mızın ve kulübümüzün adını başarıyla duyurdu. Alanya ve İzmir’den boş dönmeyen şampiyon atlet, kazandığı kupa ve madalyalarla birlikte kulüp başkanı Mevlüt Aktan’ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Spora ve sporcuya büyük önem veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu, sporcularının çeşitli branşlarda katıldıkları yarışmalardan başarılı derecelerle dönmelerinin gururunu yaşıyorlar. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübünde son olarak şampiyon atlet Ahmet Bayram, Alanya ve İzmir’de katıldığı yarışmalarda başarılı derecelerle Manisa’ya dönerek yine gururumuz oldu.
Alanya’da 2’inci, İzmir’de ise 1’inci oldu 
İlk olarak 25 Şubat tarihinde Alanya’da düzenlenen Alanya Atatürk Düşünceler Derneği Yarı Maratonunda koşan Ahmet Bayram, toplam 140 sporcunun katıldığı yarı maratonda genel klasmanda 4’üncü, kendi yaş grubunda ise 2’inci oldu. 1 Mart tarihinde ise İzmir Bornova’da yapılan Şehit Polis 2. Feti Sekin Anma Yol Koşusuna katılan şampiyon sporcumuz bu önemli koşuda ise 300 sporcu arasında genel klasmanda 4’üncü, kendi yaş grubunda ise 1’inci olmayı başardı.
Kazandığı Kupa ve Madalya ile Birlikte Başkan Mevlüt Aktan’ın Yanına Koştu 
Alanya ve İzmir’den başarılı derecelerle Manisa’ya dönen şampiyon atletimiz Ahmet Bayram, sevincini kulüp başkanı Mevlüt Aktan ile birlikte paylaştı. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün  olmak üzere kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kuruluna teşekkür eden Ahmet Bayram, “ Başarılı dereceler elde etmem için tüm imkanlar bana veriliyor. Sağ olsunlar, Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuz her zaman sporun ve sporcunun yanındalar. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un sporcusu olduğum için çok şanslıyım. Sorumluluğumun ve benden olan beklentilerin farkındayım. Bizlere verilen desteğe ve değere layık olabilmek için her zaman çok daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bundan sonra da kulübümü ve Manisa’mızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim” dedi.
Başkan Aktan, “ Verdiğimiz Desteklerin Karşılığının Kupa ve Madalyalarla Bize Geri Dönmesi Bizleri Gururlandırıyor” 
Ahmet Bayram’ın başarılarıyla gurur duyduklarını söyleyen Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan, “  Şampiyon sporcumuz Ahmet Bayram son olarak Alanya ve İzmir’den başarılı derecelerle Manisa’ya döndü. Kendisini tebrik ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün öncülüğünde spora ve sporcuya büyük önem bir kulübüz. Spora ve sporcuya büyük destek veriyoruz. Verdiğimiz bu desteklerin karşılığının kupa ve madalyalarla bize geri dönmesi bizimde çalışma şevkimizi artırıyor. Ahmet Bayram kardeşimizi yeniden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir