Son Dakika
12 Aralık 2017 Salı

KUPA SEVİNCİNİ BAŞKAN ÇERÇİ’YLE PAYLAŞTILAR

18 Kasım 2016 Cuma, 11:34

‘Kuşak Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda Minikler Kızlar ve Erkekler’ kategorisinde Türkiye Şampiyonu, ‘Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi Ege Bölgesi 1.Kademe Müsabakaları’nda Türkiye Üçüncüsü olan Yunusemre Belediyespor Kulübü sporcular Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret ederek kupa sevincini paylaştı.

Bin 800 lisanslı sporcuyu bünyesinde bulunduran Yunusemre Belediyespor, sporda başarıdan başarıya koşuyor. Geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleştirilen Kuşak Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda Minikler Kızlarda ve Erkekler’ kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan sporcularla ‘Küçükler ve Yıldızlar Kulüpler Bölgesel Kros Ligi Ege Bölgesi 1. Kademe Müsabakaları’nda Türkiye üçüncüsü olan başarılı sporcular, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret ederek madalya ve kupalarını Başkan Çerçi’ye takdim etti. Ziyarette başarılı sporculara Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Dandin, Yunusemre Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İbrahim Özcan ve Ahmet Sak, Yunusemre Belediyespor Judo Hocası Halil Atmaca eşlik etti. Sporda yakalanan başarının kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, sporcuları kutladı. Başkan Çerçi burada yaptığı konuşmada, “Yunusemre Belediyespor Kulübümüz henüz 2 yıllık bir spor kulüp. Kulübümüzde yaklaşık bin 800 lisanslı sporcumuz bulunuyor. Tesis çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Sporcularımızın ihtiyaçlarını, ulaşımını ve spor eğitimini Yunusemre Belediyespor olarak yapıyoruz. Yakalanan bu başarıda emeği olan çocuklarımıza, hocalarımıza ve onları ailelere teşekkür ediyorum.” dedi.

‘TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ OLMA YOLUNDAYIZ’

Yunusemre Belediyespor Judo Hocası Halil Atmaca ise “Kuşak güreşinde hem kızlarda hem de erkeklerde Türkiye Şampiyonu olduk. Her sene olduğu gibi bu sene de kulübümüze şampiyonluk kupasını getirdik. Türkiye’nin en iyi kulübü olma yolunda hızla ilerliyoruz. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.” diye konuştu. Yunusemre Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sak ise başarıda emeği bulunan  herkese teşekkür etti.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir