KULA YUNUSEMRE ANADOLU LİSESİ’NDE ŞAMPİYONLUĞA İKİ KALDI

10 Aralık 2014 Çarşamba, 16:20

Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi Voleybol Takımı, ildeki turnuva final maçını 3-1 kazanarak ligde üçüncülüğü garantiledi. Takım, son iki maçını da kazanması halinde şampiyonluğunu ilan edecek.
Kula ilçesinde rakibi dört takımı yenerek yarı finale çıkan ve yarı finalde de Alaşehir ve Salihli takımlarını mağlup ederek il turnuvası finallerine gitmeye hak kazanan Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi Voleybol Takımı, il turnuvasında Manisa Spor Lisesini 3-1 mağlup etti. Kula’ya şampiyonluk kazandıracaklarını belirten takım oyuncuları, Kula’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini de belirtti.
Kula Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdürü Adem Sümen, “Okulumuz voleybol takımı yaptığı karşılaşmalarda, gerek ilçemizde gerekse il de tüm maçlarını layıkıyla kazandı. Önlerinde iki maçı kaldı. Bu maçları da kazanmaları adına Beden Eğitimi hocalarımız Erdal ve Nurullah hocam en iyi şekilde takımımızı hazırlıyor. İnanıyorum ki takımımız ilden şampiyon olarak ilçemize kupasıyla dönecek. Bu okulumuz ve ilçemiz için, ailelerimiz ve gençlerimiz için gurur verici, sevindirici bir olay” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir