Kula Taraftarları; ‘Büyük Başkan Hoş geldin”

08 Şubat 2018 Perşembe, 16:58

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Voleybol Efeler Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor’un Fenerbahçe ile oynadığı maçı izledi. Büyük coşku ile karşılanan Başkan Ergün’ü taraftarlar ‘Büyük Başkan’ tezahüratları ile bağrına bastı.

Voleybol Efeler Ligi’nde mücadele eden Jeopark Kula Belediyespor, ligin 18.haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Maçı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de izledi. Başkan Ergün’e Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları, meclis üyeleri de eşlik etti.
‘Büyük Başkan Hoş geldin’ 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Spor Salonu girişinde taraftarlar tarafından büyük coşku ile karşılandı. Tribünleri selamlayan Başkan Ergün’e büyük ilgi gösteren Kulalı vatandaşlar ‘Büyük Başkan Hoş Geldin’ tezahüratları yaptı.
Başkan Ergün; “Elimizden ne geliyorsa yaparız”
Maç sırasında Jeopark Kula Belediyespor taraftarlarının otobüs desteği istemesi üzerine kendisine mikrofon uzatılan Başkan Ergün, “Takımımızın her zaman yanındayız. Desteğimizi hiç esirgemiyoruz. İnşallah otobüs konusunu da hallederiz” dedi. Jeopark Kula Belediyespor Fenerbahçe karşılaşması Fenerbahçe’nin 3-0’lık galibiyeti ile tamamlandı. Başkan Ergün, maç sonunda takım oyuncuları ve teknik ekip ile tek tek tokalaştı ve birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir