Kula Masterler kendi evinde galip

01 Mart 2017 Çarşamba, 11:55

Ege Masterler Futbol Federasyonu’nun düzenlediği, 50 takım ve 4 gruptan oluşan Ege Bölgesi Masterler Liginde bu hafta Ege Üniversitesi Masterler takımını ağırlayan Kula Masterler sahadan 3-1 galip ayrıldı.
Kula Jeopark Stadında oynanan karşılaşmanın ilk yarısı Kula Masterler takımının 2-0 üstünlüğüyle sona erdi. İkinci yarıya üstün başlayan Kula Masterler maçın sonunda sahadan 3-1 üstünlükle ayrıldı. Kula Masterlerin gollerin Etem (1), Nazif (1) ve Gürcan kaydetti.
Aldıkları galibiyetin ardından bir açıklama yapan Kula Masterler takım kaptanı Süleyman Hancı, “Kula Masterler olarak galibiyet serimizi kendi sahamızda sürdürmeye devam ettik. İyi bir takım olduk. Bu galibiyette emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hedefimiz Kula’nın ismini en iyi şekilde duyurup temsil etmek.” dedi.
Kulüp Başkanı Nazif Burşuk ise şunları söyledi: “Bu galibiyetle üst sıralara tırmanmaya devam ettik. İlk yılımızda başarılı olmak bize ayrı bir mutluluk veriyor. Galibiyetimizi tüm Kula halkına hediye ediyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir