Küçük Dev Adamlar Yeni Sezona Hazırlanıyor

31 Ekim 2016 Pazartesi, 14:23

Geleceğin yeteneklerini bugünden keşfetmek, onları Türk ve dünya sporuna kazandırmak amacıyla alt yapı çalışmalarına önem veren Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Basketbol U-12 takımı yeni sezon hazırlıklarına başladı. Uzman hocalardan eğitim alan küçük dev adamlar, geleceğin basketbol yıldızları arasına katılmak için sıkı bir eğitimden geçiyor.

Amaçlarının ülke ve dünya sporuna damga vuracak başarılı sporcular yetiştirmek olduğunu vurgulayan Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tunç Çalışkan, “Alt yapı olarak ciddi çalışmalar içerisindeyiz. Bu anlamda çalışmalarımız basketbolda artık bizde varız dedirtecek cinsten. Sporun her dalında iddialı olduğumuzu basketbol branşında da göstermiş olduk. Çocuklarımızı Türk sporuna kazandırmak istiyoruz” dedi.

Manisa’da U-12 liginde mücadele eden yeşil-beyazlı takımın küçük dev adamlarına yeni sezonda başarı dileklerinde bulunan Çalışkan, “Küçük dev adamlarımız yeni sezon hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Her biri birbirinden yetenekli olan küçük dev adamlarımız gelecekte inşallah ülke sporuna adını yazdıracak birer sporcu olacak” ifadelerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir