KOŞAR DUMAN’A BAŞARI DiLEDi

16 Eylül 2014 Salı, 14:38

TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar, yeni Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’ı ağırladı. Savaş, ziyarette Koşar’a çiçek takdim etti

Göreve yeni atanan Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman ve Yardımcısı Hatun Sarıkaya, TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Duman ve Sarıkaya’yı ofisinde ağırlayan Koşar, “Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü uzun zamandır yönetim anlamında eksiklikler yaşadı. Bu boşlukta Sayın Hatun Sarıkaya görevi layıkıyla yerine getirdi. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyorum. Yeni müdürümüz Savaş Duman’ın da bu görevi layıkıyla sürdüreceğine inanıyorum. Manisa, spor ile yaşayan bir kent ve bu nedenle müdürümüzün çok çalışması lazım. Biz de kendisine her konuda destek olmaya hazırız.” dedi.

“İNŞALLAH MANİSA’NIN SPORUNU KALKINDIRIRIZ”

Göreve yeni başladığını ve bu nedenle Manisa’yı tanımaya çalıştığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman ise, “TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Sayın Arif Koşar, Türk futbolu ve bu kent için önemli bir spor adamı. Kendisini ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulunduk. İnşallah Manisa’nın sporunu en iyi şekilde kalkındırırız.” ifadelerini kullandı. Duman ziyarette Koşar’a çiçek takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir