KOMBİNE BİLET SATIŞI DEVAM EDİYOR

24 Temmuz 2014 Perşembe, 12:16
Manisaspor 2014-2015 sezonu kombine biletlerinin satışı; 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış noktasında ve www.passo.com.tr adresinde devam ediyor.
Kombine biletler, taraftarın kendisine ait resimli ve Manisaspor logolu Passolig kartına yüklenebilmektedir. Bu nedenle, sezonluk kombine bilet almak isteyen taraftarlar mutlaka Passolig Kart sahibi olması gerekmektedir. Taraftarlar Passolig Kart başvurularını 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış noktasından vewww.passolig.com.tr web adresi üzerinden yapabilirler.
Manisaspor logolu Passolig kart Manisaspor’a kazandıracak
Satılan her Passolig Manisaspor Kartı ile kulübümüz TFF payı düşüldükten sonra 6.3 TL kazanmaktadır. Bunun yanında Passolig kartlarla yapılan alışveriş işlemlerinden elde edilen gelirin %42,3’ünü kulübümüz kazanmaktadır. Taraftarların aldığı her kartla, Manisaspor logolu kartıyla yaptığı her alışverişle kulübümüz kazanacaktır.
Kombine Biletimi Nasıl Alırım?
Passolig kartlarına sahip taraftarlar sezonluk kombine biletlerini internet üzerinden passo.com.tr’den veya 19 Mayıs Stadyumu Passolig Satış noktasından satın alabilir.
Ödeme İşlemleri
Manisaspor Yönetim Kurulu geçen sezonun kombine bilet fiyatlarında değişikliğe gitmeyerek 2014-2015 sezonu kombine bilet fiyatlarını şu şekilde belirledi:

Tarzan  Tribün           :           75 TL

Kapalı Alt Tribün       :           150 TL

VIP Tribün                 :           500 TL 
VIP A Tribün              :           1000 TL 
Kombine kartlarda peşin ya da kredi kartı ile tek ödeme veya taksitli ödeme imkanları mevcuttur. Tüm Bonus Kredi Kartı ve World Kredi Kartlarına vade farklı 6 taksit uygulanmaktadır.
2014 – 2015 Bilet fiyatları ise şu şekilde:
Tarzan                        :           10 TL
Kapalı alt                    :           20 TL
VIP Tribün                   :           30 TL
Misafir Tribün            :           10 TL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir